Naši superhrdinové proti špinavé vodě

Malá ponorná čerpadla skýtající velké superschopnostmi

Existuje jedna společná vlastnost, která spojuje navzájem téměř všechny nám známé superhrdiny: kromě povinných superschopností je to také tajemná skrytá identita. Kdo nebo co se skutečně skrývá za maskou na první pohled zcela normálního čerpadla na odpadní vodu? Díky svému kompaktnímu designu mohou být naši 4 superhrdinové Bully nasazeni na scénu rychlostí blesku a díky inovativním technologiím okamžitě rozvíjejí své superschopnosti. To se již stalo naprostou nezbytností, protože mocný nepřítel jménem ODPADNÍ VODA ohrožuje naše milované domovy, proto je třeba ho spolehlivě a bezohledně zlikvidovat! 

Superhrdinové Bully svou práci dělají zdánlivě neviditelně a přesto nesmírně efektivně, oceníte je při vyčerpávání jímek, sklepů a špinavé vody z domácnosti, například při mimovolných únicích z praček, dřezů nebo sprch.

Pokud ve venkovním prostředí hrozí nebezpečí (například při záplavách) nebo potřebujeme udržet výkopy v suchu, jsou naši superhrdinové schopni zasáhnout okamžitě, než dojde k něčemu horšímu, protože díky délce připojovacího kabelu (10m) je zařízení velmi mobilní.

Hraje s vámi špinavá voda špinavou hru? Ne s našimi superhrdiny! Verze CH nezaváhá ani vteřinu a okamžitě zlikviduje i chemicky agresivní odpadní vodu z domácností, jako je solanka ze změkčovacích systémů, nebo kondenzát z kondenzačních kotlů.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.